Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe studentenvertegenwoordigers. Wil jij ons team vervolledigen? Stuur snel een mailtje naar onderwijs@politika.be!


Faculteitsbestuur

Naam Richting E-mail
Sophie Vervynckt Communicatie (3e bach) sophie@politika.be

Faculteitsraad

Naam Richting E-mail
Sjifra de Leeuw Politieke (MA) sjifra.deleeuw@student.kuleuven.be
Robbe Van Hoof Politieke (3e bach) robbe@politika.be
Marie Peeters Communicatie (2e bach) marie@politika.be
Jef Cauwenberghs Antropologie (MA) jef.cauwenberghs@student.kuleuven.be
Lisa Van Eyken Politieke (2e bach) lisa@politika.be
N

Commissie Onderwijs

Naam Richting E-mail
Sophie Vervynckt Communicatie (3e bach) sophie@politika.be
Jef Cauwenberghs Antropologie (MA) jef.cauwenberghs@student.kuleuven.be
Leen Swinnen Sociologie (3e bach) leen.swinnen1@student.kuleuven.be
Robbe Van Hoof Politieke (3e bach) robbe@politika.be

Overleg monitoraat

Naam Richting E-mail
Loren Du Rochez loren@politika.be
Sophie Vervynckt Communicatie (3e bach) sophie@politika.be
Rianne Brinksma 1e bach riannelisa.brinksma@student.kuleuven.be
Silke Colemont 1e bach silke.colemont@student.kuleuven.be
Jens Dehaene 1e bach jens.dehaene@student.kuleuven.be
Ans De Nolf 1e bach ans.denolf@student.kuleuven.be
Freeke Jansen 1e bach freeke.jansen@student.kuleuven.be
Hannah Wijnants 1e bach hannah.wijnants@student.kuleuven.be

POC Communicatiewetenschappen

Naam Richting E-mail
Vince Devos Communicatie (MA) vince.devos@student.kuleuven.be
Jana Cleuren Communicatie (MA) jana.cleuren@student.kuleuven.be
Marie Peeters Communicatie (2e bach) marie@politika.be
Silke Brandsen Communicatie (2e bach) silke@politika.be
Sophie Vervynckt Communicatie (3e bach) sophie.vervynckt@student.kuleuven.be
Eva Van Langendonckx Communicatie (MA) eva.vanlangendonckx@student.kuleuven.be
Annelien Lambrechts Communicatie (MA) annelien.lambrechts@student.kuleuven.be

POC Politieke Wetenschappen

Naam Richting E-mail
Robbe Van Hoof Politieke (3de bach) robbe@politika.be
Lisa Van Eyken Politieke (3de bach) lisa@politika.be
Lins Heivers Vergelijkende & internationale politiek (MA) lins@politika.be
Sjifra De Leeuw VIP sjifra.deleeuw@student.kuleuven.be
Anne-Charlotte Seynaeve Politieke (3e bach) annecharlotte.seynhaeve@student.kuleuven.be
Rubia Korstanje Politieke (2e bach) rubia@politika.be
Senne Adams Politieke (2e bach) sennea@politika.be
Jens Dehaene Politieke (1e bach) jens.dehaene@student.kuleuven.be

POC Sociologie

Naam Richting E-mail
Leen Swinnen Sociologie (3e bach) leen.swinnen1@student.kuleuven.be
Lien Wauters Sociologie (3e bach) lien.wauters1@student.kuleuven.be
Sam Kniknie Sociologie (3e bach) sam.kniknie@student.kuleuven.be
Tijs Fastré Sociologie (MA) tijs.fastre@student.kuleuven.be
Gust Buelens Sociologie (MA) gust@politika.be
Pauline Verbeure Sociologie (3de bach) pauline.verbeure@student.kuleuven.be
Lander Govaerts Sociologie (MA) lander.govaerts@student.kuleuven.be

POC Antropologie

Naam Richting E-mail
Jef Cauwenberghs Antropologie jef.cauwenberghs@student.kuleuven.be
Tamara Keers Antropologie tamara.keers@student.kuleuven.be
Aybike Aydinhan Antropologie aybike.aydinhan@student.kuleuven.be
Sixtine Cooreman Antropologie sixtine.cooreman@student.kuleuven.be
Soren Warthoe Antropologie sorenwarthoe@gmail.com
Liviu Popa Antropologie liviu.popa3@yahoo.com
Ann-Sofie Van Enis Antropologie annsofie.vanenis@student.kuleuven.be
N
N

POC SLO

Naam Richting E-mail
Emma Moormann SLO emma.moormann@student.kuleuven.be

Commissie Internationaliseringsbeleid

Naam Functie E-mail
Loïc De Wandeler Politika International loic@politika.be
Sophie Kustermans Politika International sophiek@politika.be

Facultair diversiteitsteam

Naam Richting E-mail
Tijs Fastré Sociologie (MA) tijs.fastré@student.kuleuven.be

Facultaire ICT-commissie

Naam Functie E-mail
Peter Christianen Politika Communicatieteam peter@politika.be