Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe studentenvertegenwoordigers.
Wil jij ons team vervolledigen? Stuur snel een mailtje naar onderwijs@politika.be!


Robbe Van Hoof

MOB

Faculteitsbestuur; ComOnd; POCPOL

Silke Colemont

2e Bach SOC

ComOnd; POCSOC

Rianne Brinksma

2e Bach COM

ComOnd; POCCOM

Margaux Vanderstraeten

2e Bach Pol

POCPOL;

Loren Du Rochez

PAL Coördinator Eerste Bachelor Overleg

Loren Du Rochez

PAL Coördinator Eerste Bachelor Overleg

Rianne Brinksma

2e Bach COM

ComOnd; POCCOM

Sophie Vervynckt

MA COM

POCCOM

Silke Brandsen

3e Bach COM

POCOM

Lotte Vanmaele

3e Bach COM

Robbe Van Hoof

MOB

Faculteitsbestuur; ComOnd; POCPOL

Margaux Vanderstraeten

2e Bach Pol

POCPOL;

Lisa Van Eyken

MA VIP

POCPOL

Senne Adams

3e Bach POL

POCPOL

Rubia Korstanje

3e Bach Pol

POCPOL

Jens Dehaene

2e Bach POL

Silke Colemont

2e Bach SOC

ComOnd; POCSOC

Freeke Jansen

2e Bach SOC

POCSOC

Raad Naam Functie E-mailadres
Commissie Internationalisering (IBEL) N Onderwijs Bureau
N Politika Internationaal
N Politika Internationaal
Commissie Onderzoeksbeleid (OBEL) N
Facultair Diversiteits- en duurzaamheidsteam N
Facultaire ICT-Commissie Peter Christianen Politika Communicatieteam peter@politika.be
N

POC Bedrijfscommunicatie

Naam Richting E-mail
N
N
N
N

POC Journalistiek

Naam Richting E-mail
N
N
N
N

POC Antropologie

Naam Richting E-mail
Jef Cauwenberghs Antropologie jef.cauwenberghs@student.kuleuven.be
Tamara Keers Antropologie tamara.keers@student.kuleuven.be
Aybike Aydinhan Antropologie aybike.aydinhan@student.kuleuven.be
N
N
Liviu Popa Antropologie liviu.popa3@yahoo.com
Ann-Sofie Van Enis Antropologie annsofie.vanenis@student.kuleuven.be
N
N

POC SLO

Naam Richting E-mail
Emma Moormann SLO emma.moormann@student.kuleuven.be