Kricoteam

Eindverantwoordelijkheid, algemene interne werking, financieel management en externe contacten
info@politika.be

Schermafbeelding 2015-09-29 om 18.03.03

Gust Buelens

Kringcoördinator

charlotteke

Charlotte Vandemoortele

Vice-kringcoördinator financiën

Onderwijs

Studentenvertegenwoordiging en peer assisted learning
onderwijs@politika.be

12002904_974295192620612_3402723578202917901_n

Sophie Vervynckt

Onderwijsverantwoordelijke

IMG_2761

Loren Du Rochez

Onderwijs - PAL

robbe

Robbe Van Hoof

Onderwijs

marie

Marie Peeters

Onderwijs

Jaren

Eerstebachjaarploeg en jarenwerking
jaren@politika.be

lukas

Lukas Maes

Verantwoordelijke jaren

Feest

Fuiven, cantussen en Plan Sjarel
feest@politika.be

IMG_2754

Laura Ronsmans

Verantwoordelijke feest

Sport

Skireis, surfreis, interfacultaire bekerwedstrijden, Max Beker en 24 urenloop
sport@politika.be

Schermafbeelding 2015-10-01 om 21.47.21

Toon Cools

Sportverantwoordelijke

Sociaal-International

Filmavonden, sinterklaasontbijt, orientation days, think abroad month, vertegenwoordiging internationale studenten, kleine activiteiten, lezing en debat
sociaal@politika.be
international@politika.be

FB_IMG_1443215580656

Loïc De Wandeler

Verantwoordelijke sociaal-international

wout

Wout De Beule

Sociaal-International

sophie-k

Sophie Kustermans

Sociaal-International

Cultuur

Cultuuruitstappen, cultuurreis, interfacultaire rockrally, cultuurfeestje en Politika Toneel
cultuur@politika.be

IMG_3294

Lotte Vanmaele

Cultuurverantwoordelijke

Evenementen

Midweek, 24 urenloop en galabal
evenementen@politika.be

Schermafbeelding 2015-09-29 om 18.25.30

Lisa Van Eyken

Verantwoordelijke evenementen

senne-a

Senne Adams

Evenementen

anouk

Anouk Merx

Evenementen

10734178_10203500346607904_4972633629591263226_n (1)

Nick Rener

Evenementen

Bedrijvenrelaties

Sponsoring, werkveldgerichte activiteiten en jobdag
bedrijvenrelaties@politika.be

11188279_10206222055091129_353899268404889948_n

Amber Brouns

Verantwoordelijke bedrijvenrelaties

Promo en communicatie

Promofilmpjes, sociale media, promomateriaal, redactie PS en website
promcom@politika.be

10257031_10201942790067514_6592598446553425096_o

Laurien Breuls

Verantwoordelijke promo & communicatie

peter

Peter Christianen

Promo & communicatie

anne

Anne Mertens

Promo & communicatie

Lins website

Lins Heivers

Webmaster

Medewerkerscoördinatie

Werving medewerkers, medewerkersteambuilding en coördinatie shiften
medewerkers@politika.be

Schermafbeelding 2015-10-01 om 19.49.41

Jens Van De Moortel

Medewerkerscoördinator

Cursusdienst

Uitbating cursusdienst
cudi@politika.be

eva

Eva Henkens

Verantwoordelijke cursusdienst

rubia

Rubia Korstanje

Cursusdienst

Schermafbeelding 2015-10-01 om 21.30.41

Paulien Put

Cursusdienst

Pieterjan Pauwels

Cursusdienst

helena

Helena Berben

Cursusdienst

Politika Kaffee

Uitbating fakbar Politika Kaffee
kaffee@politika.be

Schermafbeelding 2015-10-26 om 15.12.08

Dries Thierie

Hoofdbeheerder

Eline-300x300

Eline Paesen

Beheerder

Ik

Glenn Vermoesen

Beheerder

Ruben Debaene

Beheerder