Kricoteam

Eindverantwoordelijkheid, algemene interne werking, financieel management en externe contacten
info@politika.be

Sophie Vervynckt

Kringcoördinator

Lotte Vanmaele

Vice-Kringcoördinator Financiën

Lucas Robbroeckx

Vice-Kringcoördinator

Onderwijs

Studentenvertegenwoordiging en peer assisted learning
onderwijs@politika.be

Robbe Van Hoof

Verantwoordelijke Onderwijs

Loren Du Rochez

Onderwijs - PAL

Rianne Brinksma

Onderwijs

Silke Colemont

Onderwijs

Lustrum

75ste Lustrumjaar
lustrum@politika.be

Jaren

Eerstebachjaarploeg en jarenwerking
jaren@politika.be

Pieterjan Pauwels

Verantwoordelijke Jaren

Feest

Fuiven, cantussen en Plan Sjarel
feest@politika.be

Sport

Interfacultaire competities, Skireis, Max Beker, en 24-urenloop
sport@politika.be

Pieter Vandemoortele

Verantwoordelijke Sport

Sociaal-International

Filmavonden, sinterklaasontbijt, orientation days, think abroad month, vertegenwoordiging internationale studenten, kleine activiteiten, lezing en debat
sociaal@politika.be
international@politika.be

Sofie Versmissen

Verantwoordelijke Sociaal-Internationaal

Sarah Boutens

Sociaal-Internationaal

Kathy Arana

Sociaal-Internationaal

Cultuur

Cultuuruitstappen, cultuurreis, interfacultaire rockrally, cultuurfeestje en Politika Toneel
cultuur@politika.be

Silke Brandsen

Verantwoordelijke Cultuur

Evenementen

Midweek, 24 urenloop en galabal
evenementen@politika.be

Anouk Merx

Verantwoordelijke Evenementen

Freeke Jansen

Evenementen

Nick Rener

Evenementen

Marie Peeters

Evenementen

Laura Herijgers

Evenementen

Bedrijvenrelaties

Sponsoring, werkveldgerichte activiteiten en jobdag
bedrijvenrelaties@politika.be

Karen Haesendonckx

Verantwoordelijke Bedrijvenrelaties

Chloé De Grauwe

Bedrijvenrelaties

Promo en communicatie

Promofilmpjes, sociale media, promomateriaal, redactie PS en website
promcom@politika.be

Peter Christianen

Verantwoordelijke Promo & communicatie

Medewerkerscoördinatie

Werving medewerkers, medewerkersteambuilding en coördinatie shiften
medewerkers@politika.be

Jens Van De Moortel

Medewerkerscoördinator

Cursusdienst

Uitbating cursusdienst
cudi@politika.be

Rubia Korstanje

Co-Verantwoordelijke Cursusdienst

Helena Berben

Co-verantwoordelijke Cursusdienst

Ans De Nolf

Cursusdienst

Hannah Weytjens

Cursusdienst

Sophie Kustermans

Cursusdienst

Politika Kaffee

Uitbating fakbar Politika Kaffee
kaffee@politika.be

Toon Cools

Beheerder

Wout De Beule

Beheerder

Kricoteam
Onderwijs

Sophie Vervynckt

Kringcoördinator

Loren Du Rochez

Onderwijs - PAL

Robbe Van Hoof

Verantwoordelijke Onderwijs

Marie Peeters

Evenementen

Jaren

Lukas Maes

Verantwoordelijke jaren

Feest

Valentine Pattyn

Verantwoordelijke Feest

Lucas Robbroeckx

Vice-Kringcoördinator

Senne Tiri

Beheerder

Sport

Toon Cools

Beheerder

Pieter Vandemoortele

Verantwoordelijke Sport

Jelle Nysten

Sport

Sociaal-Internationaal

Wout De Beule

Beheerder

Sophie Kustermans

Cursusdienst

Cultuur

Lotte Vanmaele

Vice-Kringcoördinator Financiën

Silke Brandsen

Verantwoordelijke Cultuur

Evenementen

Senne Adams

Lustrum

Anouk Merx

Verantwoordelijke Evenementen

Nick Rener

Evenementen

Bedrijvenrelaties
Promo en communicatie

Peter Christianen

Verantwoordelijke Promo & communicatie

Anne Mertens

Promo & communicatie

Medewerkerscoördinatie

Jens Van De Moortel

Medewerkerscoördinator

Cursusdienst

Eva Henkens

Verantwoordelijke Cursusdienst

Rubia Korstanje

Co-Verantwoordelijke Cursusdienst

Paulien Put

Cursusdienst

Pieterjan Pauwels

Verantwoordelijke Jaren

Helena Berben

Co-verantwoordelijke Cursusdienst

Politika Kaffee

Dries Thierie

Hoofdbeheerder

Senne Tiri

Beheerder

Kricoteam

Lins Heivers

Kringcoördinator